Masz
pytania?

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiemu asortymentowi części zamiennych do elektronarzędzi zbudowała solidną markę utrzymującą wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza bogata oferta nie tylko składa się z części zamiennych do elektronarzędzi popularnych marek, ale również z profesjonalnego serwisu maszyn i wielofunkcyjnych elektronarzędzi. Wszystkim naszym klientom gwarantuje nie tylko najwyższą jakość zamienników części do urządzeń, ale również trwałość i sprawność serwisowanych maszyn.

O nas

Centrum narzędziowe Mikron

Stworzyliśmy centrum narzędziowe, w którym dostępne są części zamienne do elektronarzędzi wielu znanych marek, tj. Bosch, Makita, Dedra, Macallister, Yato, Dremel, Graphite, Hikoki\Hitachi, Sthor, Verto oraz Parkside. W naszym sklepie zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dzięki czemu każdy może liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze zamiennych części do elektronarzędzi. Oferta naszego sklepu Mikron składa się wyłącznie z produktów wysokiej jakości o szczegółowej specyfice, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że dokonują zakupu od renomowanego producenta.

Profesjonalny serwis maszyn

Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym serwisem elektronarzędzi. W zespole Mikron pracują doświadczeni serwisanci, którzy szybko rozpoznają problem związany z awarią maszyny, określą koszty potencjalnej naprawy, a także podejmą decyzję o serwisowaniu urządzenia.